تیم فوتبال جوانان ایران فردا عازم آلمان می شود

تیم فوتبال جوانان کشورمان به منظور برپایی اردویی تدارکاتی فردا (یکشنبه) عازم شهر هامبورگ آلمان خواهد شد.

 

 بازیکنان تیم فوتبال جوانان ایران پس از کسب عنوان قهرمانی تورنمنت ویتنام تا پایان هفته جاری به استراحت خواهند پرداخت تا یکشنبه آینده به منظوربرپایی اردویی 12 روزه در کمپ اختصاصی فوتبال در حومه شهر هامبورگ راهی آلمان شوند. 

قراراست تیم جوانان با 25 بازیکن شامل تمامی نفرات اصلی تیم فوتبال جوانان و بازیکنان حاضر در تیم‌های لیگ برتر در اردوی آلمان شرکت کرده و فاز اصلی تمرینات تاکتیکی و گروهی خود را در این اردو زیر نظر نناد نیکولیچ پیگیری کند.

طبق برنامه ریزی فدراسیون فوتبال تیم جوانان پس از بازگشت از اردوی آلمان تمرینات خود را درکمپ تیم‌های ملی دنبال خواهد کرد و اول آبان ماه به منظور تطابق آب وهوایی با شرایط کشورعربستان اردوی یک هفته‌ای را در شهر دبی امارات برپا می کند و روز هفتم آبان برای شرکت در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا عازم شهر دمام عربستان خواهد شد.

تیم فوتبال جوانان زیر19 سال ایران خود را برای مسابقات قهرمانی جوانان آسیا که آبان ماه سال جاری در شهر دمام عربستان برگزارمی شود، آماده می کند. تیم کشورمان در این مسابقات با تیم‌های عربستان، ژاپن و یمن هم‌گروه است. 

رقابت‌های فوتبال قهرمانی جوانان آسیا از 10 لغایت 24 آبان ماه جاری در دو شهر"دمام" و "الخبر" کشورعربستان برگزار خواهد شد. 

 

/ 0 نظر / 18 بازدید