تمرین تیم فوتبال پرسپولیس برگزار شد مصدومیت "واحدی نیکبخت"؛ غیبت مارکو و بادام

خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران سرویس: ورزشی - فوتبال

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس صبح امروز (چهارشنبه) در حضور ‌٣٠٠ هوادار این تیم و همچنین مدیرعامل باشگاه در زمین شماره‌ی یک مجموعه‌ی ورزشی راه آهن برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، این تمرین از ساعت ‌۴۵/١٠ دقیقه با دویدن بازیکنان به دور زمین، ورزش‌های سبک و حرکات کششی آغاز شد. بازیکنان مدتی را نیز به کارهای هوازی پرداختند و در ادامه در قالب گروه‌های سه نفره پاس‌کاری در حال حرکت را تمرین کردند. در مرحله‌ی بعد بازیکنان به دستور قطبی به دو گروه نفرات اصلی و بازیکنان ذخیره تقسیم شدند؛ اصلی‌ها در یک تمرین ترکیبی توپ را از هافبک‌ها به خط دفاعی چرخش می‌دادند و در نهایت به کناره‌های زمین برده و روی سانتر از جناحین به سمت دروازه ضربه می زدند بازیکن در این تمرین مدام به تعویض جناحین از طریق پاس‌های قطری و اوریب می‌پرداختند؛ همچنین بازیکنان ذخیره نیز در نیمه ی دیگری از زمین زیر نظر افشین پیروانی تمرین آقا وسط پرداختند.

آخرین مرحله‌ی و بخش عمده‌ی تمرین امروز پرسپولیس به فوتبال در زمین بزرگ سپری شد. در این بازی قطبی بازیکنان را طبق روال تمرینات گذشته به دو تیم اصلی‌ها و نفرات ذخیره تقسیم کرد.

تیم اصلی و قرمزپوش بازیکنانی چون مهدی واعظی، مجتبی شیری، سپهر حیدری، فرانک آتسو، علیرضا محمد، مازیار زارعی، کریم باقری، پژمان نوری، علی کریمی، نیکبخت واحدی و ابراهیم توره تشکیل می‌شدند. در مقابل در تیم سبزپوش ذخیره‌ها بازیکنانی چون علیرضا حقیقی، سیدمحمد علوی، باقری‌ها، ضیاء نیک نفس، ایپک‌چی، منصوری ، پتروویچ، خیرخواه، نوروزی ، پائولو دی‌کارمو و فرضیات حضور داشتند.

این بازیکنان در دو تایم ‌٢٠ دقیقه‌ای مقابل یکدیگر به بازی فوتبال پرداختند در بین دو نیمه قطبی دستورات تاکتیکی را به بازیکنان اصلی و پیروانی این کار را با نفرات ذخیره انجام می داد.

هم‌چنین نیکبخت واحدی و پتروویچ بازیکنانی بودند که در بین دو نیمه جایشان را با یکدیگر تعویض کردند.

تمرین امروز پرسپولیس در ساعت ‌١٢ و ‌٣٠ دقیقه با دویدن بازیکنان به دور زمین و حرکات کششی به پایان رسید.

در تمرینات امروز مسعود زارعی و الونگ الونگ بازیکنان مصدومی بودند که به طور اختصاصی زیر نظر پزشک تیم کار می کردند.

همچنین نیکبخت در جریان بازی فوتبال از ناحیه‌ی مچ پا تا حدودی دچار آسیب دیدگی شد که البته خیلی جدی به نظر نمی‌رسید اما تمرین را در آن لحظه ترک کرد. مارکو دستیار برزیلی قطبی و حسین بادامکی غایبان امروز پرسپولیس بودند.

در جریان تمرین امروز داریوش مصطفوی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و مجید فرخ‌زادی عضو هیات مدیره این باشگاه در کنار زمین حضور داشتند و مدتی را با هواداران قرمزپوش که مدام تیم‌شان را در حین تمرین تشویق می کردند به گفت و گو پرداختند.

همچنین بازیکنان پرسپولیس پس از پایان تمرین جلسه‌ی یک ساعته‌ای را با مربیان این تیم برگزار کردند.

/ 0 نظر / 16 بازدید