«رضا کیانیان» در راه برلین

«عباس رافعی» هفتمین فیلم بلند خود را با حضور رضاکیانیان و بازیگران آلمانی و براساس فیلمنامه‌ای از «فرهاد توحیدی» با نام «دیوار» در برلین می‌سازد.

به گزارش سایت سینمایی سوره، «عباس رافعی» در مورد پروژه سینمایی بعدی خود گفت: این فیلم که فیلمنامه آن را فرهاد توحیدی نوشته در حال حاضر «دیوار» نام دارد که البته این نام به زودی تغییر خواهد کرد اما نام آلمانی این فیلم «سفری به گذشته» است که کاملا در آلمان فیلمبرداری می‌شود. 
وی در مورد داستان این فیلم گفت: دیوار داستان پدری است که خبر خودکشی پسرش در آلمان را به او می‌دهند او به برلین می‌رود و پس از نجات دادن پسرش با او درگیر می‌شود چون او پسرش را در سن 14 سالگی در آلمان رها کرده و بی‌هویتی پسر باعث شده او نه ایرانی باشد نه آلمانی. جدال این پدر و پسر با هم داستان اصلی این فیلم را تشکیل می‌دهد. 
وی در مورد بازیگران و عوامل این فیلم گفت:تنها بازیگر ایرانی این فیلم رضا کیانیان است که نقش پدر را بازی می‌کند و تمام بازیگران و عوامل دیگر این فیلم آلمانی هستند. 
رافعی افزود: این فیلم با مشارکت شبکه RTL و شرکت CMI (رسانه‌ بین‌المللی سیما) به تهیه‌کنندگی سیامک پورشریف تهیه‌کننده مقیم آلمان ساخته می‌شود. 
وی در مورد زمان آغاز فیلمبرداری گفت: قرار بود فیلمبرداری 15 مهر ماه در برلین آغاز شود اما به دلیل پاره‌ای از مشکلات در مرحله پیش تولید ممکن است فیلمبرداری این فیلم اندکی به تعویق بیفتد. 
رافعی در پایان تصریح کرد: امیدوارم روند فیلمبرداری و مراحل فنی فیلم به شکلی انجام شود که این فیلم برای شرکت در جشنواره برلین و جشنواره بیست و هفتم فیلم فجر آماده شود

/ 1 نظر / 19 بازدید
mojtabah

سلام، یا آخرش خودمون به خودمون بمب اتم می‌زنیم و نابود می‌شویم و یا اسرائیل ما ر ا نابود خواهد کرد. تا الان چند بار انفجارات در نیروگاه اتمی‌ رخ داده است. این بمب بی‌ صاحب مایه بدبختی ما شده و مایه نابودی ما خواهد شد. مگر چند تا موشک اتمی‌ داریم که به اسرائیل بزنیم. آخرش اونها بیشتر از ما دارند. البته مطمئنم آقایان در آن هنگام در پاریس و لندن خواهند بود در ضمن دشمن اصلی‌ ما همین عربهای دورو ور مون هستند. عربستان، عراق، کویت، بحرین همه اینها دشمن ما هستند. این پروژه اتمی‌ باعث فقر ما شده و باعث مسکوت شدن چندین پروژه‌های دیگر شده. چین و روسیه با این همه بمبهای اتمی‌ گوهی نخوردند حالا ما گوه کی‌ را می‌خواهیم بخوریم ، خدا میدونه. «والسلام عليكم و رحمة الله و بركاته»