تمرینات تیم فوتبال استقلال پیگیری شد حاشیه‌ها هم‌چنان در تمرینات آبی‌پوشان ادا

در آستانه‌ی داربی 65 این روزها تمرینات تیم فوتبال استقلال تهران هم‌چنان با حاشیه‌هایی پیگیری می‌شود که درمخالفت برای انجام تغییرات مدیریتی در این باشگاه است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، تمرین بعدازظهر سه‌شنبه تیم استقلال تهران در ساعت 16 در زمین شماره‌ 2 ورزشگاه آزادی در شرایطی برگزار شد که امیررضا واعظ آشتیانی مدیرعامل و علی انصاری عضو هیات مدیره‌ی باشگاه استقلال به منظور بازدید از تمرینات این تیم و گفت و گو با بازیکنان به تمرین استقلال رفته بودند. در این تمرینات نیز همانند چند روز قبل، برخی از لیدرهای تیم استقلال با شعارهایی نسبت تغیرات مدیریتی در استقلال واکنش نشان دادند.

هم‌چنین این عده از تماشاگران در شعارهای‌شان خواستار دخالت رییس‌جمهور در امور باشگاه استقلال شدند. سرپرست تیم استقلال نیز از جمله افرادی بود که هواداران بر علیه او شعار دادند.

سپس واعظ آشتیانی دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد و از آنها خواست تا در بازی داربی با تمام وجود بازی کنند.

وی با اشاره به اینکه بازی داربی نباید بیش از اندازه حساس شود و بازیکنان استقلال توانایی کسب سه امتیاز این بازی را دارند، خطاب به بازیکنان گفت: شما پیروز شوید ما نیز از خجالت شما در می‌آییم.

پس از واعظ آشتیانی، علی انصاری عضو هیات مدیره نیز به بازیکنان گفت: امیدواریم بتوانیم در باشگاه استقلال موفق شویم از شما می‌خواهیم تا در بازی مقابل پرسپولیس با تمام توان کار کنید و بی تردید توانایی کسب پیروزی را دارید.

وی افزود: صحبت‌های بسیاری پشت سر من مطرح است از جمله آنکه من را با هدایتی مقایسه می‌کنند البته من با او دوست هستم. تلاش می‌کنیم تا مشکلات مالی استقلال را برطرف کنیم.

در ادامه واعظ آشتیانی و انصاری به بازیکنان قول دادند که در پنج‌شب نیز دیداری با بازیکنان در هتل المپیک خواهند داشت.

پس از صحبت‌های واعظ و انصاری تمرینات تیم استقلال آغاز شد. هرچند که برخی بازیکنان پس از آنکه مدیرعامل باشگاه قول خاصی درباره‌ی پرداخت پاداش ویژه برای شکست دادن تیم پرسپولیس به آنها نداد ابراز ناراحتی می کردند.

تمرینات استقلال با حرکات کششی و دویدن نرم آغاز شد. سپس بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند و به بازی در قالب‌های دستورات تاکتیکی امیرقلعه‌نویی پرداختند. مانند روز دوشنبه تمرین استقلال بر پاس‌های کوتاه ، حرکت بازیکنان از کناره‌ها و رساندن توپ به مهاجمان از طریق پاس‌های عمقی و ارسال‌های بلند استوار بود.

در طول تمرین استقلال امیرقلعه‌نویی به شدت نسبت به عملکرد ضعیف بازیکنان هشدار داد و حتی بر سر چند بازیکن پرخاش کرد.

در این تمرین با وجود برخی شایعات مبنی بر مصدومیت جان‌واریو این بازیکن در تمرین حاضر و عملکرد مثبتی داشت.

در یکی از لحظات تمرین مهدی امیرآبادی با علی علیزاده درگیری لفظی پیدا کرد که پیروز قربانی با فریاد زدن بر سر هر دوی آنها بلافاصله به این موضوع خاتمه داد.

تمرین‌های استقلال پس از 90 دقیقه در حالی پایان یافت که لیدرهای باشگاه استقلال به نشانه‌ی اعتراض به جای تشویق تیم به بازی فوتبال در پشت دروازه زمین شماره‌ی 2 ورزشگاه آزادی پرداختند.

/ 1 نظر / 17 بازدید
ُsport

مسابقه اینترنتی توپ طلایی در رقابتی جذاب و متفاوت میزان توانمندی خود را در رابطه با مربیگری سنجیده و به همراه هزاران علاقمند به فوتبال در ((لیگ هواداران)) فوتبال ایران شرکت کنید. رقابتی برای حرفه ای ها